Content will continue after the ad
Continue below for more content
- cancel the filter.

Delete photos and videos from the album

Select all photos or videos you want to delete and confirm the action.

Title

2017 - 26. srpen

Description

Dne 26.8.2017 si 14 oddíl převzal službu nad celým táborem… bylo vedro… bylo krásně.. začínal den klasika.. Barborou… která už snad otravovala i samotné myši, kterých je letos opravdu všude plno :-D
Děti se nejvíc těšily na tradiční Jankovský trh, který započal po deváté hodině. Začal krásný rej dětí mezi jednotlivými atrakcemi, kde se bojovalo o prachy, které se následně musely pochopitelně utratit…. A že bylo za co, trh praskal ve švech.. k prodeji byly krásné šperky, cukrovinky a blbosti, které děti milují.
14. oddíl uklidil vše co se dalo, největší podporu měl ve 13 oddílu, který je skvěle suportoval snad ve všem… odpoledne započala příprava táborového ohně, který je úžasným defilé pro celý tábor. Všichni se těšili a i když bylo odporné vedro, bazén vše vynahradil.. spousta oddílů si naposledy zařádily a hurá po večeři na nástup a pochod s plyšáky kolem tábora.
Večerní táborák byl nejprve lehce opožděn díky lehké letní bouřce, což mu nevzalo kouzlo ani jiskru, po slavnostním zapálení byly předány trika 21 dětem, které letos opouštějí tábor. Vše bylo velmi dojemné, protože tábor opouští spoustu úžasných dětí, které budou v těchto řadách chybět.
Po celý den byla dodržena ústrojová kázeň i pitný režim.., ke zranění dětí nedošlo, ztráty na životech nebyly zaznamenány…některé děti budou brečet až do rána.. snad nebudou dehydratované.. za mne to byla nejnáročnější služba pro celý tábor včetně vedení, protože díky vedru bylo balení a předávání velmi náročné. Zde se však opět potvrdilo, jak skvělý tým se letos sešel… velký dík …

Period

Statistics

  • 22 photos
  • 2 likes

Categories and tags

Settings

Public album

Anyone can see the album.

Available only for 18+

Only people who have confirmed their coming of age can see the album with 18+ content.

Hidden album

Only people who know the exact address of the album can see that.

Locked album

Only people who enter the code you set can see the album.

Report album

Photos and videos with comments

Velikonoční sleva 25 % platí na všechny dárky z fotek. Fotoknihu, fotky různých velikostí a druhů či jiný dárek z vašich fotek vytvoříte snadno. A teď o čtvrtinu levněji!! Sleva platí po zadání kódu: Malovany v objednávce.
S kódem: Malovany Akce platí do 16. 4. 2023
Získat slevu
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

You can also share the album

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
2017 - 26. srpen
Comments Add