Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

jankov 

2017 - 26. srpen

22 fotek 26.8.2017 - zobrazení
Dne 26.8.2017 si 14 oddíl převzal službu nad celým táborem… bylo vedro… bylo krásně.. začínal den klasika.. Barborou… která už snad otravovala i samotné myši, kterých je letos opravdu všude plno :-D
Děti se nejvíc těšily na tradiční Jankovský trh, který započal po deváté hodině. Začal krásný rej dětí mezi jednotlivými atrakcemi, kde se bojovalo o prachy, které se následně musely pochopitelně utratit…. A že bylo za co, trh praskal ve švech.. k prodeji byly krásné šperky, cukrovinky a blbosti, které děti milují.
14. oddíl uklidil vše co se dalo, největší podporu měl ve 13 oddílu, který je skvěle suportoval snad ve všem… odpoledne započala příprava táborového ohně, který je úžasným defilé pro celý tábor. Všichni se těšili a i když bylo odporné vedro, bazén vše vynahradil.. spousta oddílů si naposledy zařádily a hurá po večeři na nástup a pochod s plyšáky kolem tábora.
Večerní táborák byl nejprve lehce opožděn díky lehké letní bouřce, což mu nevzalo kouzlo ani jiskru, po slavnostním zapálení byly předány trika 21 dětem, které letos opouštějí tábor. Vše bylo velmi dojemné, protože tábor opouští spoustu úžasných dětí, které budou v těchto řadách chybět.
Po celý den byla dodržena ústrojová kázeň i pitný režim.., ke zranění dětí nedošlo, ztráty na životech nebyly zaznamenány…některé děti budou brečet až do rána.. snad nebudou dehydratované.. za mne to byla nejnáročnější služba pro celý tábor včetně vedení, protože díky vedru bylo balení a předávání velmi náročné. Zde se však opět potvrdilo, jak skvělý tým se letos sešel… velký dík …
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron